#KWFG-CSP42 – For KW Flat Glass W900 with 42" Sleeper
SKU KWFG-CSP42
Original price
Includes Rear Sleeper Filler + Bunk Mounting Kit
(For KWFG W900L – 42" Sleeper Only – Not compatible with AeroCab or B-models)
Kit Includes:
  • Driver-side Cab Panel – 1.5"
  • Passenger-side Cab Panel – 1" (narrower to accommodate DPF clearance)
  • Bunk Panels – 2"